Strona główna  
  Kontenery specjalne  
  Zabudowy dźwiękochłonne  
  Hale przemysłowe  
  Elementy kontrukcyjne  
  Pomieszczenia socjalne i biurowe  
  Instalacje chłodzenia  
  Kraty antywłamaniowe RC3 i RC4  
  Wyróżnienia  
  Oferta pracy  

Klauzula zrzeczenia się odpowiedzialności

1. Ograniczenie odpowiedzialności

Treści zawarte na tej stronie przygotowywane są z możliwie największą starannością. Oferent nie przyjmuje jednak odpowiedzialności za zgodność, kompletność i aktualność wyświetlanych treści. Używanie zawartości tej strony internetowej odbywa się na własną odpowiedzialność użytkownika. Imiennie oznaczone zawartości odpowiadają poglądowi autora zawartości ale nie zawsze opinii oferenta. Poprzez proste używanie strony internetowej oferenta nie dochodzi w żaden sposób do zawarcia stosunku handlowego pomiędzy użytkownikiem a oferentem.

 

2. Linki zewnętrzne

Niniejsza strona zawiera linki do innych stron internetowych (linki zewnętrzne). Strony te podlegają odpowiedzialności przed ich administratorami. Podczas pierwszego użycia linku zewnętrznego oferent sprawdził znajdujące się tam zawartości, czy podczas ich przeglądania nie zaistnieje naruszenie prawa. Do tego momentu nie było widoczne naruszenie prawa. Oferent nie ma w żadnym wypadku wpływu na aktualny i przyszły wygląd i zawartość załączonych stron internetowych. Zamieszczenie linków zewnętrznych nie oznacza, że oferent przywłaszczył sobie znajdujące się tam informacje. Stała kontrola zewnętrznych linków nie jest dostosowana do możliwości oferenta bez konkretnych wskazówek dotyczących łamania prawa. Przy przyjęciu jednak do wiadomości zjawiska łamania prawa, linki te zostaną niezwłocznie usunięte. 

 

3. Prawa autorskie i prawa

Informacje opublikowane na tej stronie internetowej podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu i praw sąsiednich. Każde użycie nie dozwolone przez niemieckie prawo autorskie pisemnej zgody dostawcy lub ich właścicieli. Dotyczy to zwłaszcza reprodukcji, adaptacji, tłumaczenia, przechowywania, przetwarzania i powielania treści w bazach danych lub innych mediach i systemach elektronicznych. Treść i prawa osób trzecich są jako takie oznaczone. Niedozwolone powielanie lub rozpowszechnianie treści lub całych stron jest zabronione i karalne. Dozwolone jest wyłącznie kopiowanie i pobieranie dla osobistego, prywatnego i i nie komercyjnego użytku.

Prezentacja tej strony w zewnętrznych ramkach dozwolone jest tylko za pisemną zgodą.

 

4. Ochrona danych

Odwiedzając stronę internetową informacje na temat dostępu (data, godzina, odwiedzanej strony) mogą zostać zapisane. Dane te nie należą do danych osobowych, lecz są one anonimowe. Są one używane wyłącznie do celów statystycznych. Ujawnianie informacji osobom trzecim do celów komercyjnych i niekomercyjnych, nie będzie miało miejsca.

Oferent pragnie podkreślić, że dane w Internecie (np. w komunikacji przez e-mail) poprzez luki w zabezpieczeniach nie mogą być całkowicie zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.

Korzystanie z informacji kontaktowych do celów komercyjnych jest niedozwolone, chyba że oferent, wyraził pisemną zgodę lub jest w trakcie relacji biznesowych. Oferent i wszystkie osoby podane na tej stronie sprzeciwiają się wszelkim komercyjnym wykorzystaniu i ujawnianiu swoich danych.
 

 

5. Szczególne warunki użytkowania.

O ile szczególne warunki dla pojedynczych przypadków użytkowania niniejszej strony odbiegają od wcześniejszych warunków zawartych w punktach 1 do 4, wyraźnie zaznaczone to będzie w odpowiednich miejscach. W tym wypadku w pojedynczych przypadkach obowiązują szczególne warunki użytkowania.

 


A&T Energia Sp z o.o.

Sierakowo, ul. Warzywnicza 21
ul. Szwedzka 5/5 - Biuro
63 - 900 Rawicz

fax +48 65 619 44 44
kom. +48 667 538 102
kom. +48 601 753 000

biuroat@at-energia.eu
Strona główna | Kierunki | Impressum | Klauzula zrzeczenia się odpowiedzialności | Warunki sprzedaży i zakupów